blog kulinarny

Bio

Obchodzi Cię tylko jedno – zjeść dobrze w restauracji? Sprawdź naszego blog kulinarny oraz upewnij się czy restauracja nad którą się zastanawiasz jest odpowiednia dla Twojego żołądka i portfela!

 

Przez żołądek do serca to strona o tematyce kulinarnej przez dwójkę miłośników jedzenia, którzy pragną odwiedzić jak najwięcej restauracji ile tylko mogą w swoim życiu. Na naszej stronie przeczytasz autorskie opinie na temat dań zamówionych przez nas w lokalach na Śląsku, w Polsce i za “granico”. Najcięższym etapem jedzenia poza domem jest wybór restauracji, a zamawiając jedzenie nie warto trzymać węża w kieszeni. Bierzemy pod lupę nie tylko kuchnię polską, ważna dla nas jest każda bardziej czy mniej popularna restauracja, którą możecie znaleźć w Internetach. Jemy w knajpach i je recenzujemy po to, abyście nie zawiedli się zamawiając dania. Niejednokrotnie jest tak, że recenzje opublikowane w Internecie są fakeowe i wykupione. Nasze wpisy są w stu procentach autorskie, nie dostajemy forsy za opublikowanie recenzji.

 

Pst… Masz swoją restaurację, która jeszcze nie znalazła się u nas? Napisz do nas wiadomość mailową lub skontaktuj się przez formularz kontaktowy. Zjemy u Ciebie kiedy tylko będziemy mieć więcej czasu i pusty żołądek!

 

Oprócz wpisów tego typu, praktykujemy także artykuły o popularnych zagwostkach polaków surfujących w Internecie. Znajdziesz tu wpisy o tematyce takiej jak: jak układać sztućce po posiłku jak i nasze luźne propozycje z czym jeść lub w jaki sposób podawać popularne przekąski. Masz pomysł na artykuł, który mógłby znaleźć się na przez żołądek do serca? Napisz do nas!

 

Sprawdź naszego bloga gastronomicznego i przekonaj się że warto go śledzić cały czas!

Country

Poland

Would you like to receive further information on SAGE products or services in Research Methods?

No thanks